top of page

Ručné umytie vozidla

Začíname dôkladným umytím kolies a podbehov, ktoré zbavíme brzdného prachu a všetkého znečistenia. Na odstránenie hrubých nečistôt predumáme aktívnou penou a sústredíme sa na drobné detaily ako hmyz na prednej časti vozidla, čelnom skle a spätných zrkadiel. Očistíme nástupné priestory. Umývame len s pomôckami, ktoré sú veľmi šetrné k laku. Vysušíme auto, kolesá a nástupné priestory ručníkom. Menej dostupné miesta sušíme vzduchom. Doleštíme okná a na záver impregnáciou pneumatík dodáme autu dokonalý vzhľad.

 

Ochrana povrchu

Pri detailingovom umytí vozidla je odporúčané zvážiť ochranu laku pred poveternostnými vplyvmi, chemikáliami, UV žiarením alebo dokonca poškriabaním. Ochrana laku vylepšuje vzhľad vozidla. Lak sa krásne leskne a výrazne odpudzuje vodu aj nečistoty, čo uľahčuje umývanie a celkovú údržbu auta.

 

U nás si môžete vybrať voskovanie, sealant alebo keramickú ochranu laku.

 

Pred aplikáciou je nevyhnutné pre správny účinok ochrany dekontaminovať povrch od nečistôt ako je asfalt, vzdušná hrdza a ďalšie nečistoty, ktoré okom nevidíme, ale hmatom sú cítiť. Pred aplikáciou je taktiež nutnosť povrch odmastiť. Ak je lak poškodený, je dobre skonzultovať potrebu leštenia laku.

 

Aplikácia vosku prebieha krúživými pohybmi špeciálnym aplikátorom. Vosk sa potom vždy mikrovláknom dokonale rozleští.

 

O keramických náteroch KRYTEX sa viac dozvieš na našej stránke.

 

Čistenie interiéru

Základom je dokonale povysávaný interiér a to od stropu až po koberčeky. Všetky osobné veci z auta vyberieme a po vyčistení ich dáme na pôvodné miesto alebo do tašky. Celý interiér detailne vyčistíme pomocou štetcov a kartáčikov. Plasty a kožu v interiéru ošetríme najkvalitnejšiu možnou kozmetikou. Samozrejmosť je umytie okien z oboch strán. Celý interiér vo výsledku je krásne privoňaný.

Pri tepovaní látkových sedačiek alebo čistení kožených sedačiek, ktoré demontujeme za účelom lepšieho prístupu pod sedačkami.

renovácia svetiel
detailné umývanie
leštenie svetiel
čistenie interiéru
umývanie
proces pred voskovaním
proces umývania
bottom of page